• Başarılarımız
 • Başarılarımız Projelerin ana hatları
 • Tipik projeler
 • Ar-Ge
 • İletişime
 • Hakkımızda

  Bizimle İletişime Geçin:

  Adr:ZIB Financial Tower, No. 39 Xiangzhang Street, Jianggan District, Hangzhou, P.R.China.
  Posta Kodu:310016
  Hidro:+86-571-81106018
  Termal:+86-571-81106058
  Diğerleri:+86-571-81106088
  Email:orient@orientengg.com
  Faks:+86-571-87229765

  Zhejiang Orient Engineering Co., Ltd (bundan ZOEC olarak kısaltılır) denizaşırı piyasalarda komple elektrik santrali ekipmanı takımı ve enerji projelerinin yapımının yüklenimi işleri ile iştigal eden bir devlet hisseli şirketlerdir.

  ZOEC, teknolojik iyileştirme yanında, enerji projeleri ilişkili tasarım ve danışmanlığı kapsayan iş faaliyetleri, komple ekipman ve yedek parça takımı tedariki, inşaat işleri rehberliği ve denetimi, ekipman montajı ve devreye alınması, operasyon yönetimi ve personel eğitimi, ekipman bakımı ile bir tam donanımlı hizmet sağlayıcısıdır.

  ZOEC, gelişmiş test ekipmanına ve büyük ölçekli imalat üssüne sahip, dünya standartlarında araştırma ve geliştirme mühendisliği yeteneği olan bir ekibe sahiptir. ZOEC, her türlü Müşteriye en ideal çözümleri sunmak için, pek çok yurtiçi tasarım kuruluşları, ekipman tedarikçileri, inşaat şirketleri, bankalar ve sigorta şirketleri ile yakın ve dostane stratejik ortaklıklar sürdürmektedir.

  ZOEC, yurt içinde ve yurt dışında Müşterilerle işbirliği yapmak için ekipman tedariki, EPC, BT, BOT v.b. gibi çeşitli yöntemler kullanmakta ve yüzden fazla proje yüklenerek iş faaliyetlerini Türkiye, Myanmar, Nijerya, Pakistan, Hindistan, Endonezya, Sudan, Suriye, Peru, Laos ve Vietnam da dahil olmak üzere pek çok ülke ve bölgeye genişletmektedir.

  Hırslı, pratik ve Müşterilerin taleplerine odaklı çalışma etiğine sahip mükemmel bir ekibe sahip olan ZOEC, kendisini enerji projeleri yapımı ve hayat boyu tam hizmet döngüsü için eksiksiz çözüm bulma kapasitesine sahip uluslararası bir piyasa Yüklenicisi olarak geliştirmeye adamıştır.

  ZOEC samimi bir şekilde tüm dünyadan müşterilerle işbirliği yapmayı ve iki taraflı kazanç geliştirmeyi ümit etmektedir.
  易胜博苹果下载 ICP 10204257
  Ana Sayfa|Bizimle İletişime Geçin|Gizlilik Bildirimi